גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

רופאים

דר ברנרד דהן - מומחה לחניכיים דר ברנרד דהן בילדותו דר ברנרד דהן - מומחה לרפואת חניכיים

ד"ר ברנרד דהן

מומחה לרפואת חניכיים

ד"ר ברנרד דהן נולד באלג'יר, גדל וסיים את לימודי התיכון בצרפת.
בהיותו פעיל ומדריך בתנועות הנוער הציוניות, תמיד ראה בארץ ישראל יעד אידיאליסטי לעתידו. לאחר סיום לימודי רפואת שיניים בהצטיינות בצרפת (טולוז, 1976), התמחה ברפואת חניכיים באוניברסיטת מרסיי (1978). עם עלייתו ארצה ופעילות מקצועית רפואית פוריה בגליל, יצא ד"ר דהן להשתלמות בארצות הברית בבוסטון. בשובו, בשנת (1985), הוא מקים את המרפאה בחיפה, העוסקת בתחום מחלות החניכיים והופך לאחד החלוצים בתחום האימפלנטולוגיה (השתלות השיניים)

מרפאת מומחים מוריה נולדה בשנת 2000, בזכות הצטרפותם של מומחים נוספים. המרפאה הינה המרכז הראשון בישראל שבו פועלים מספר מומחים לחניכיים. כיום, מספר רופאים מומחים עובדים יחד בשיתוף פעולה מלא ועל פי רוח הפילוסופיה הרפואית המקורית של ד"ר דהן. לאורך כל השנים, ד"ר דהן מרבה להשתתף בהשתלמויות וכנסים בכל העולם, לשמירת רמה מקצועית גבוהה ועדכנית ביותר, ובין היתר, עבר הכשרה באוניברסיטת תל אביב בנושא היפנוזה (2003). השתלמויות רבות ב- Santa Barbara (USA) ובטוקיו (יפן), בתחום המיקרוכירורגיה, הפכו את המרפאה לחלוצית בתחום השימוש במיקרוסקופ בכירורגיה פריודונטלית.לאחרונה, ד"ר דהן ממקד את פעילותו בהתקנת שתלים עם ניווט בזמן אמת (רובודנט), בייחוד באזור אסתטי ובכירורגיה פלסטית של קו החיוך, בגישה זעיר פולשנית.נוהג להרצות באופן קבוע לחוגים שונים בארץ ובחו"ל.

בשיתוף עם רופאי המרפאה, ד"ר דהן הינו פעיל, בכתיבת מאמרים וכתבות לעיתון MPC NEWS היוצא לאור מטעם המרפאה, מספר פעמים בשנה, לוקח חלק במפגשי המועדון הלימודי (Moria Study Club) וקורסים שונים אשר מרפאת מומחים מארגנת לעמיתים רופאי השיניים בצפון.

ד"ר דהן הינו חבר בהסתדרות רפואת השיניים בארץ.

חבר ב - איגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטרציה.

חבר ב - (European Federation of Periodontology EFP)

חבר ב - (American Academy of Periodontology AAP)

חבר ב - (Association of Microscope Enhanced Dentistry AMED)

תחומי התעניינות

כמה חבל שחיים פעם אחת, כי היו לי תוכניות נוספת מלבד רפואת שיניים. למשל... אדריכלות, אומנות, מוזיקה, הוראה... אולי ייעוץ תקשורתי? מעניין אותי להכיר תרבויות שונות, לטייל וללמוד שפות חדשות וטייס עבורי הינו כלי לגילוי אופקים חדשים. הכחול הוא הצבע האהוב עליי, כמו הכחול העמוק של הים האגה שביוון. האזנה למוזיקה יוונית אותנטית ולנגן בגיטרה את שירי שלמה ארצי והחיפושיות, גורם לי להיות מאושר.

מסקרן אותי לגלות את סודו של ה"חיוך", מה הם התהליכים הביו-פיזיולוגים, החברתיים והחינוכיים המשפיעים על התרחשותו של חיוך, במיוחד כשיודעים מהו כוחו של חיוך. הקשר עם האנשים וההכרות שנוצרת עם כל אדם ועולמו, יקרים לי מאוד. אני מאמין כי תקשורת חיובית הינה הכוח והמפתח לכל הדלתות, וייתכן כי זהו ההסבר לאופטימיות שבי לאהוב את החיים, כי הם יפים.