גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

ד"ר מירלה פררו | 28/11/2016

גישור זעיר פולשנית בטיפולים פריו-פרותטיים באזור קו החיוך

ד״ר מירלה פררו
סיימה את לימודיה ברפואת שיניים בטימישוארה, רומניה בשנת 2005 . בשנת 2009 הצטרפה לצוות מרפאתו של פרופ’ ביצ’צ’ו בתל אביב. מרצה בארץ ובעולם בנושאי גישות זעיר פולשניות בטיפולים פריו-פלסטיים ואסתטיים בקו החיוך.

תקציר הרצאה
הטיפול בפגמים אסתטיים משמעותיים בשיניים טבעיות וברקמה הסובבת, דורש הבנה מעמיקה, יכולות קליניות משובחות ושימוש בטכנולוגיות ובחומרים מתקדמים, על מנת להגיע לתוצאה ביולוגית ואסתטית מיטבית. באמצעות סדרה של מקרים קליניים, יוסברו ויודגמו לפרטים מגוון טיפולים, תוך שילוב גישות וטכניקות עדכניות של טיפול ברקמות התומכות, ושחזורים מעבדתיים מינימליים של שיניים פגומות.

במסגרת המועדון הלימודי של מרפאת מומחים מוריה אירחנו הפעם את ד"ר מירלה פררו. מפאת הביקוש נערכה הפעם ההרצאה במלון קראון פלזה בפני כ-40 רופאים שנהנו מהרצאה מקצועית לעילא ומרמת תיעוד יוצאת מהכלל.

סיכום המפגש
המועדון הלימודי מוריה,, MSC    אירח  הפעם את ד”ר מירלה פררו,  הממקדת את פעילותה ברפואת השיניים האסתטית. יותר מ 40- רופאים נפגשו במלון  "קראון פלאזה" חיפה,  כאשר ד”ר פררו הציגה

את ה”אני מאמין"  שלה בנושא טיפול שיניים אסתטי בקוו החיוך ובגישה רב תחומית. המסר  שהועבר הינו כי על רופא השיניים הכללי, להיות מעודכן ובקיא בהיבטים שונים של רפואת שיניים לרבות  כירורגיה פלסטית, שיקום אסתטי וגישה זעיר פולשנית, כדי לתת מענה מקצועי למטופליו.

רופאי המועדון זכו להרצאה מרתקת אשר הוגשה בצורה המקצועית, ובאווירה נינוחה וידידותית.

נודה  לחברת “בוטיס ישראל” אשר נתנה חסותה לערב זה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לד"ר מירלה , לחברה "בוטיס ישראל" , שנתנה חסות למפגש  ולעמיתנו אשר השתתפו במפגש.