גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

המרפאה חוגגת 30 שנות מצויינות בתאטרון הבימה

18 יוני, 2015

מעל ל- 500 רופאי שיניים הגיעו לתל אביב ביום חמישי האחרון (18.06.15) לכנס דנטלי ייחודי בנושא: "חתירה למצוינות בקו החיוך", שנערך בתאטרון הלאומי "הבימה", אשר פתח לראשונה את דלתותיו בפני הרפואה הדנטלית.
הכנס שתוכנן מזה כשנה, נערך ביוזמתו של ד"ר ברנרד דהן, לציון 30 שנות פעילות מרפאת מומחים מוריה בחיפה, ובו הושם דגש על נושא שמלווה את המרפאה מתחילת דרכה והוא "מצוינות" (Excellence). בכנס נכחו רופאי שיניים, שינניות וסייעות מכל הארץ. עבור המשתתפים החיפאים אורגנו הסעות שיצאו השכם בבוקר מחיפה לתל אביב.

בכנס התארחו שני המרצים בין הבולטים ביותר בעולם בתחום האסתטיקה הדנטלית:  פרופ' גליפ גורל מאיסטנבול ופרופ' ניצן ביצ'צ'ו מתל אביב (חיפאי לשעבר). שני המרצים הופיעו יחד על במה אחת, והציגו בהרצאה אינטראקטיבית את תורתם בנושא "שחזור אסתטי בקו החיוך".  
ד"ר דהן פתח את הכנס עם ההרצאה "מצוינות - כשרון מולד או תכונה נרכשת?", ובהמשך, הציג את ה"האני מאמין" שלו בתחום האימפלנטולוגיה בקו החיוך. פרופ' גורל ופרופ' ביצ'צ'ו הציגו בדואט משותף את  מיטב הטכנולוגיות הדנטליות להשגת אסתטיקה מרבית בקו החיוך. אחד הרגעים הקסומים של הכנס היה הרצאתה של ד"ר אורית וולף, פסנתרנית בינלאומית, שחשפה את ההרמוניה שבין מנהיגות, מצוינות ויצירתיות דרך המוסיקה. הקהל נהנה הן הפן המוזיקלי, והן מהמסר שהועבר בהרצאה, וכל זאת דרך אישיותה הכובשת של ד"ר וולף.

הכנס שנולד כרעיון לחגוג את 30 שנות פעילותה של מרפאת מומחים מוריה , הוליד בסופו של דבר אירוע חברתי- אומנותי- חוויית ומדעי שייזכר לאורך זמן, וללא ספק העלה את רפואת השיניים לרמת "אומנות דנטלית".

כוחה של התשוקה וחתירה למצויינות