גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

היכרות עם ה – PERIO TEAM 78

צוות הרופאים במרפאת מומחים מוריה

ד"ר ברנרד דהן
מומחה לרפואת חניכיים

ד"ר ברנרד דהן נולד באלג'יר, לאחר סיום לימודי רפואת שיניים בהצטיינות בצרפת (טולוז, 1976), התמחה ברפואת חניכיים באוניברסיטת מרסיי (1978).
בשנת (1985), הוא מקים את המרפאה בחיפה, העוסקת בתחום מחלות החניכיים והופך לאחד החלוצים בתחום האימפלנטולוגיה (השתלות השיניים).
מרפאת מומחים מוריה נולדה בשנת 2000, בזכות הצטרפותם של מומחים נוספים. כיום, מספר רופאים מומחים עובדים יחד בשיתוף פעולה מלא ועל פי רוח הפילוסופיה הרפואית המקורית של ד"ר דהן. קראו עוד על ד"ר ברנרד דהן >>

 

ד"ר בנימין רצקין
מומחה לרפואת חניכיים

ד"ר רצקין מומחה למחלות חניכיים, התמחה והדריך בביה"ס לרפואת שיניים בהדסה עין כרם בירושלים. ד"ר רצקין הצטרף למרפאתנו בשנת 2000, לאחר שעסק שנים רבות, ברפואת שיניים כללית, ואף כיהן כיו"ר האיגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטגרציה. ד"ר רצקין מרבה להשתתף בהשתלמויות לשמירת הרמה המקצועית הגבוהה והעדכנית וממקד כיום את פעילותו בטיפול במחלות חניכיים והשתלות בלבד, עם דגש על טיפולים רגנרטיביים.

 

ד"ר רינה אלימלך
מומחית לרפואת חניכיים

ד"ר רינה אלימלך, מומחית למחלות חניכיים. את השכלתה ברפואת שיניים היא רכשה באוניברסיטה ביוהנסבורג, דרום אפריקה ב-2002. לאחר עלייתה לישראל החלה את תכנית ההתמחות בפריודונטיה ב- 2009 ברמב"ם.ד"ר אלימלך מפרסמה מאמרים מקצועיים בעיתונים בינלאומיים ומרצה בכנסים לאומיים.גישתי בחיים היא "הצלחה ומצוינות היא תוצאה של עבודת צוות טובה".

 

ד"ר סופי אטל
פריודונטית

נולדה בפריז, צרפת, למשפחה ציונית. את לימודיה ברפואת שיניים בפריז סיימה בהצטיינות בגיל 22 (בשנת 1993). ולאחר מכן למדה לימודי התמחות ברפואת חניכיים באוניברסיטת פריז. ד"ר אטל עלתה לארץ בשנת 2007. ד"ר אטל הצטרפה למרפאה משנת 2011. " אני גאה לראות שגם בישראל ניתן להקים ולהגיע לרמה גבוהה ומצוינות של רפואה ושירות למטופל".
בנוסף, ד"ר אטל מלמדת בתכנית התמחות לאימפלנטולוגיה ואסתטיקה באוניברסיטת אברי בצרפת.

 

ד"ר מארי כהן
אורטודונטית

ד"ר מארי כהן, בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים משנת 1994. סיימה את לימודי האורתודונטיה בשנת 2003, בפריז צרפת. מאז, מרבה להשתתף בקורסים ובהשתלמויות שונות בתחום. עלתה לישראל בשנת 2004, וכיום משמשת כרופאת שיניים ליישור שיניים ביחידה לחך שסוע, במחלקת פה ולסת, בבית חולים רמב"ם, בחיפה. משנת 2006 עובדת במרפאות פרטיות ברחבי הארץ. ד"ר כהן ממקדת את עיסוקה ביישור שיניים לילדים, נוער ומבוגרים.

 

ד”ר ניר יקירה
רפואת שיניים אסתטית

ד”ר ניר יקירה סיים את לימודי רפואת השיניים בשנת 1994. ומאז המשיך להשתלם בארץ ובכל העולם ע"י השתתפות בכנסים וקורסים שונים אצל המומחים הטובים ביותר.
כרופא שיניים כללי, ד”ר יקירה נחשף לרפואת השיניים פלורידיסציפלינארית ומשתף פעולה בעבודתו עם מומחים רבים כמו, אורטודנטים, פריודונטים, אנדודונטים ומומחה לפה ולסת.
התחום האהוב על ד”ר יקירה הנו רפואת שיניים אסתטית ופיסול קווי החיוך.

 

ד"ר רמי בלבנובסקי
ד"ר רמי בלבנובסקי נולד ברוסיה. שם , סיים את לימודי הדוקטורט ברפואת שיניים פרותטית (בתחום חקר מנגנוני היווצרותם של סדקים, שבבים ועיוותים מכניים המתרחשים ברקמות הקשות של השיניים המשוחזרים על ידי שחזורים מוצקים ובחינת השפעתם של עומסים מכניים ותרמיים על תהליכים אלה).

 

ד״ר מירה רוזן
ד"ר מירה רוזן, ילידת חיפה, סיימה את לימודי הרפואה בהצטיינות, בפקולטה לרפואה בטכניון. בנוסף, סיימה לימודי תואר שני, במנהל מערכות בריאות, באוניברסיטת תל אביב. עוסקת ברפואה אסתטית שנים רבות ונחשבת כאוטוריטה בתחום ההזרקות. ד"ר רוזן עברה השתלמויות מקצועיות במרכזי הוראה בארץ ובחו"ל, נמצאת בקשר מתמיד עם קולגות מישראל ומאירופה ודואגת להתעדכן באופן שוטף בחידושי הרפואה בכלל והרפואה האסתטית בפרט.