04-8343333

ד"ר ניר יקירה | 12/6/2017

חזיתיות חרסינה בקו החיוך, כחלק מהארמנטריום של רופא השיניים


ד”ר ניר יקירה סיים את לימודי רפואת השיניים בשנת 1994. כרופא שיניים כללי, ד”ר יקירה נחשף לרפואת השיניים פלורידיסציפלינארית ומשתף פעולה בעבודתו עם מומחים רבים כמו פריודונטים, אנדודונטים ומומחה לפה ולסת. ד”ר יקירה מגלה עניין רב בתחום האורתודונטיה ורפואת שיניים אסתטית הינה התחום האהוב עליו.

ד”ר יקירה השתלם בשנים האחרונות אצל מנטורים רבים כמו ד”ר מאסירוני במילאנו וד”ר גליפ גורל באיסטנבול, עם דגש מיוחד על השימוש במיקרוסקופ קליני. ד”ר ניר יקירה הינו בעל מרפאת שיניים פרטית בחיפה.

תקציר ההרצאה:
ציפוי או חזיתיות חרסינה קיימים שנים רבות בארמנטאריום של רופאי השיניים כפתרון לבעיות אסתטיות בקדמת הפה, אך הם נחשבו עד כה כתחום השמור לרפואת שיניים עלית. הדרישה הגוברת לאסתטיקה, למראה אטרקטיבי וצעיר מצד המטופלים, ומצד שני היכולות הטכנולוגיות המשתפרות, הרחיבו את השימוש בחזיתיות חרסינה לכל מרפאת שיניים מודרנית. ד”ר ניר יקירה יחשוף בפנינו את דרכו המאתגרת, בה ניתן להשיג אסתטיקה מרבית לטיפול בפגמים )צבע, צורה ומיקום השיניים(.

בעזרת גישה זעיר פולשנית, השימוש במיקרסקופ הינו חלק משמעותי בפרוטוקול להשגת רמת דיוק משודרגת. ד”ר יקירה יציג מספר מקרים קלינים ובסיום יעלה דיון: “ מתי יש להעדיף ציפוי חרסינה על פני כתר מלא”?