גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

מרפאת מומחים למען הקהילה

קמפיין בית דרור

במהלך החודשים פברואר- מרץ הובילה מרפאת מומחים את קמפיין "מצאתי בית" אשר נועד לגייס תמיכה מירבית עבור "בית דרור" – בית זמני לבני נוער אשר נאלצים לצאת או לברוח מהבית ולפעמים אף נזרקים ממנו, וזאת בשל נטייתם המינית או זהותם המגדרית.

"בית דרור" הם מקבלים לא רק מיטה, ארוחה חמה ומקום לגור בו, אלא גם אוזן קשבת ותומכת וחיבוק חם כשצריך. המקום משמש כמפלט וכמסגרת שמסייעת להם להתחיל מחדש, ואף לגשר על הפערים עם ההורים בבית, בסיוע אנשי מקצוע ומתנדבים.

"בית דרור" הינו בית חם עבור בני נוער אשר נאלצים לצאת או לברוח מהבית ולעיתים אף נזרקים ממנו, בשל נטייתם המינית או זהותם המגדרית. 

מרפאת מומחים מוריה החליטה במהלך החודשים האחרונים להתגייס למען הבית המדהים הזה ולהקים את קמפיין "מצאתי בית", קמפיין שנועד להעלות את המודעות לבית ולגייס תרומות ומתנדבים עבורו.

אנחנו שמחים ומתרגשים לומר שהקמפיין נחל הצלחה רבה - עשרות אלפי צפיות בסרטונים, תגובות ושיתופים רבים והיענות מדהימה לתרום ולהתנדב.

אנו שמחים שנפלה בחלקנו הזכות להיות שותפים בקידום מטרה חשובה זו ורוצים לסכם ולומר שהדרך עוד ארוכה - חייבים להמשיך ולהפיץ את קיומו של בית דרור, כדי שלא יהיה אפילו נער אחד ברחוב.