גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

ניתוח הרמת סינוס כמשפר איכות חיים

על היתרונות של ניתוח הרמת סינוס

במשך שנות חיינו הגוף שלנו משתנה. כאשר עוקרים לנו שיניים אחוריות בחניכיים העליונות מבנה הפה שלנו יכול להשתנות. שינוי מבנה הפה שלנו יכול לגרום לנו לכאבים רבים ולשינוי המבנה האסתטי של הפנים שלנו. שינוי מבנה זה יכול להרע את איכות החיים שלנו. במקרים רבים בהם יש שינוי במבנה השיניים שלנו נהוג לבצע ניתוח הרמת סינוס. ניתוח זה הוא ניתוח בו מרימים את הסינוס המקסילארי שנמצא מעל השיניים שלנו קרוב לאף. שינוי זה יכול לאפשר לנו לחזק את השיניים שלנו ולחזור לאיכות חיים טובה יותר. הניתוח יכול לאפשר לנו להרגיש בטוחים יותר במראה השיניים שלנו. הניתוח הוא לא הליך נפוץ והוא נעשה רק למי שבאמת זקוק לו לפי החלטה של רופא מומחה.

על הסינוס המקסילארי ועקירות שיניים בלסת העליונה

ניתוח הרמת סינוס הוא ניתוח בו מרימים את הסינוס המקסילארי. ניתוח זה נעשה פעמים רבות לאחר הליכים של עקירת שיניים בלסת העליונה. כאשר עוקרים שיניים בלסת העליונה מבנה הלסת משתנה. שינוי זה יכול להוביל לצניחה של הלסת ולמצב בו כל מבנה הפה שלנו. שינוי במבנה הפה שלנו הוא שינוי שיכול להפריע לנו לאכול אוכל באופן נוח וראוי והוא יכול לגרום לנו לכאבים חזקים מאוד מדי יום ובמיוחד בשינויים קיצוניים של מזג האוויר. לאחר הניתוח יש צורך בתקופת החלמה בה יש לתת לשיניים ולפה זמן להחלים. פעמים רבות חלק מההחלמה הוא לקיחת תרופות של משככי כאבים וגם אנטיביוטיקה לשם מניעת זיהום. יש לנסות ולמנוע זיהום בכל מקרה כי הזיהום יכול להתפתח לדלקת ולגרום לסיבוכים רבים כמו חום גבוה או מקרים של כאבים מאוד חזקים. סיבוכים קשים יכול להוביל גם למקרה נוסף של עקירת שיניים או ניתוחים נוספים בפה.

האם עורכים ניתוח הרמת סינוס גם לילדים ובני נוער?

ישנה חשיבות רבה בקבלת טיפולי שיניים בכל גיל. כאשר אנחנו מקפידים לטפל בשיניים של הילדים שלנו אנחנו משפרים את איכות החיים שלהם. פעמים רבות נהוג לבצע ניתוח הרמת סינוס גם אצל ילדים ובני נוער. ניתוחים אלו יכולים לאפשר לילדים ובני נוער לשוב לחיים תקינים. ניתוחים אלו יכולים להיות מורכבים מאוד והם נעשים בעזרת הרדמה וטשטוש. ניתוחים אלו יכולים לקחת מספר שעות ולא רק מספר דקות כמו למשל בהליכים של עקירת שיניים. כאשר ילדים ובני נוער עוברים את ההליך הזה הם זקוקים לתקופת החלמה. לא כל ילד או בן נוער יכול לעבור את ההליך של הניתוח וביצוע שלו תלוי קודם כל בנתונים הרפואיים האישיים שלו.

האם כל רופא שיניים יכול לבצע ניתוח להרמת הסינוס?

למעשה לא כל רופא שיניים יכול לבצע ניתוח להרמת הסינוס. רק רופא שיניים מומחה שמתמחה בכירורגיית פה ולסת יכול לבצע ניתוח הרמת סינוס. רופא שהוא לא רופא מנתח לא יכול לבצע ניתוחים בשיניים. הניתוח של הרמת הסינוס הוא ניתוח מורכב ויש לעשות אותו תחת ריכוז מלא. ניתוח זה יכול לאפשר לנו ליהנות משיפור משמעותי באיכות החיים שלנו. הניתוח צריך להיות דבר שנתכונן אליו ושנהיה מודעים לסיכונים וליתרונות שלו. ההחלטה לעבור ניתוח צריכה להיות החלטה מאוד מודעת והיא צריכה להיות החלטה שנהיה שלמים אתה. בסופו של דבר ניתוח מסוג זה יכול לסייע לנו לשפר מאוד את הדרך בה אנחנו אוכלים. הניתוח יכול לשפר מאוד גם את המראה של הפנים והפה שלנו.