גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

התשתיות וחדר הניתוח

החדר הקודם נבנה ב- 2003 יחד עם האגף הכירורגי. עד אז, האגף הכירורגי התקבל כחידוש מהפכני לעומת המרפאות הקלאסיות. במהלך השנים בעקבות הביקוש הרב של מטופלים להרדמות כלליות, יחד עם דרישותיו הגוברות של משרד הבריאות, המרפאה התאימה את עצמה להשגת הרישיון. 
בנוסף, רכשנו מכונת הרדמה עם כל הציוד והתרופות המתבקשות לכך. 
כל הצוות הרפואי של המרפאה עבר קורס מתקדם למצבי חירום ומתן עזרה ראשונה מתקדמת ACLS. 

גדילת חוג המטופלים והצטרפותם של רופאים חדשים, חייב הערכות מחדש, לשם כך, ניצלנו מועדי חופשות על מנת להרים ולהוציא לפועל שדרוג יסודי. 

בין הפעולות שנעשו:

רכישת מיטת ניתוחים מהמתקדמות ביותר, עם כל הפונקציות היעילות והמודרניות לכירורגיה מתקדמת. למיטה התווספה תאורה הניתנת להכוונה (עוצמה,כיוון ומיקוד). אף על פי שהמיקרוסקופ הקודם נחשב עדיין איכותי, לא היססנו לצייד את חדר הניתוח החדש במיקוסקופ הניתוחי המתקדם ביותר בעולם עם פונקציות אוטומטיות מלאות (זום, מרחק, פוקוס ועוד). 
לבנות חדר ניתוח מודרני, ללא טכנולוגית הלייזר Erbium Yag, לא היה מתקבל על הדעת, לכן השלמנו את החדר עם מכשיר הלייזר המשוכלל (כתבה נפרדת במגזין). 


ניצלנו את שדרוג חדר הניתוח הגדול כדי להרחיב את החדר השני שהפך לחדר ניתוח נוסף, כך ששני ניתוחים יוכלו להתקיים בו זמנית. 
אך שיפוץ, ללא נגיעה עיצובית, איננו שיפוץ ואם כבר...אז כבר! נפרדנו מהנמכת התקרה "ההיי-טקית" האפורה למען תקרה גבוהה נקייה. המראה החדש משרה אווירת ספא מרגיעה של הרפייה וריכוז, כיאה לחדר ניתוח משוכלל. התגובות הנלהבות לא אחרו להגיע מהמבקרים הראשונים ונראה לנו כי הצלחנו במשימה. 
תודה לכל הצוות אשר נרתם למשימה ולבעלי מקצוע השונים אשר עמדו בלוח הזמנים הצפוף שהצבנו.