גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

מרפאה ירוקה, שתל-לבן

חיוך טבעי ומושלם עם שתל זירקוניה, נטול מתכת

מזה שנים רבות, התקנת שתלים דנטלים הינה פרוצדורה שגרתית ברפואת שיניים. עד היום, השתל שהוחדר ללסת היה עשוי מחומר מתכתי מסוג סגסוגת טיטניום.
לאחרונה, נעשו מאמצים רבים בעולם המערבי כדי לנטוש את המתכת למען חומר ביולוגי וטבעי יותר, בעל תכונות של ביוקומפטיביליות עם הרקמות: שתל קרמי, עשוי מ- (Zyrconium Oxyde (ZYRCONIA.

צילומים של שתלי זירקוניה

מהם החידושים?

אסתטיקה מרבית עם שתל לבן

לא רק החלקים השיקומיים יהיו בזירקוניה, אלא, גם "השתל עצמו", יהיה בצבע לבן הדומה לצבע השורש הטבעי. הדבר משפר בצורה משמעותית את התוצאות האסתטיות, בעיקר באזור הקדמי של הפה, ובייחוד אם החניכיים דקות מאוד, שקופות וקיימת חשיפת שתל.

ביוקומפטיביליות גבוהה יותר

הזירקוניה עובר תהליך של אוסאואינטרציה הדומה לזו הקיימת עם הטיטניום, אך החומר ידידותי יותר עם הרקמות הרכות ובעל יכולת התאמה ביולוגית טובה לחניכיים. זאת לעומת מתכת הטיטניום, שאיתו נתגלו (על פי מחקרים חדשים), מקרים של אלרגיה ושחרור חלקיקים מתכתיים לרקמות הסמוכות.

אימפלנטולוגיה "נטולת מתכת" ( METAL FREE ):

הרצון להיפרד ממתכות הינו תופעה המתרחבת בעולם רפואת השיניים. קיימת נטייה להחליף את הסתימות המתכתיות מסוג אמלגם למען סתימות לבנות עשויות מחומרים מרוכבים, וללא מתכת. תהליך דומה יתרחש בעתיד עם השתלים הדנטלים.

היתרונות המכניים

חומר הזירקוניה עבר בשנים האחרונות שיפורים:

  • הגברת חוזק כיפוף
  • הפחתה באלסטיות
  • עמידות יתרה לשבר

 שתלי זירקוניה - איור המחשה

באדיבותו של ד"ר ג'ין לואי רוש, ניס, צרפת. 

צוות הרופאים והיועצות במרפאה ישמחו לעמוד לרשותכם למתן מידע נוסף על שתל הזירקוניההתקשרו אלינו ל - 04-8343333 או לחצו כאן, מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.