גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

הצהרת נגישות

אתר האינטרנט של מרפאת מומחים מוריה הינו אתר נגיש אשר הותקנו בו אמצעים מתקדמים המאפשרים לאוכלוסיה בעלת מוגבלויות מכל סוג, לגלוש בו בצורה חלקה. אנו במרפאת מומחים מוריה רואים חשיבות רבה במתן שירות שיוויוני לכלל הגולשים באשר הם ולשם כך הושקעו מאמצים בהנגשת אתר זה על מנת לאפשר לחשוף את המידע לאוכלוסיה חשובה נוספת. האתר עומד בהנחיות הנגישות ברמה AA. 

פירוט אודות אמצעי הנגישות באתר

תוכן האתר - התכנים מוצגים בצורה פשוטה וברורה. אופן הצגת התכנים מאפשר התמצאות קלה ונוחה באתר עבור כל גולש.

גודל הטקסט באתר - אמצעי הנגישות באתר מאפשרים לבחור את גודל הטקסט ולשנותו בקלות.

צבעי האתר - אמצעי הנגישות מאפשרים לבחור ולשנות את צבעי האתר כמו גם לבצע התאמה אישית מתוך סט צבעים. ניתן לבצע שינויים בצבעי הרקע של האתר, הכותרות וגוף הטקסט. כמו כן, ניתן בלחיצת כפתור, לבצע שינוי בניגודיות בכל חלקי האתר.

הדגשת קישורי האתר - ניתן לזהות ולאתר את הקישורים השונים באתר לא רק באמצעות צבע הטקסט המקשר, אלא גם בעזרת אמצעי הנגישות המאפשרים להדגיש את הקישורים באמצעות צל או רקע.

מקשי קיצור לגלישה נוחה - אמצעי הנגישות באתר מאפשרים לגלוש באתר בנוחות, באמצעות המקלדת. לחיצה חוזרת על מקש ה-TAB במקלדת תעביר אתכם בין הקישורים והחלקים השונים בעמוד הנצפה. כמו כן, ניתן להגיע לדף הבית, לתוכן העמוד או לבצע חיפוש באתר בעזרת מקשי הקיצור המפורטים בבועת הנגישות הנמצאת בראש העמוד בצד שמאל.

עמודים באתר שאינם נגישים

כלל העמודים באתר זה הינם נגישים למעט עמודים שמקורם באתרים אחרים.

דרכי התקשרות עם עורך האתר

מרפאת מומחים מוריה תמשיך לשמר ולשפר את רמת הנגישות באתר מתוך הבנה כי כל אדם באשר זכאי לשוויון זכויות ולשוויון הזדמנויות. לפיכך, נשמח לקבל את תגובתכם והצעותיכם בכל הקשור לנגישות באתר. ניתן לשלוח את פניות בנושא לכתובת המייל שלנו:  mpc@m-m-m.co.il