גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

המרפאה

בשנת 1985 הוקמה מרפאת מומחים מוריה בחיפה. כיום, לאחר 35 שנות פעילות, עונה המרפאה על חלומו של ד"ר ברנרד דהן.

כרופא הרודף אחר מצוינות שאינו מהסס להביא את החידושים והטכנולוגיות החדשניים ביותר בתחום רפואת החניכיים והשתלות, הפך ד"ר דהן את המרפאה לאחת החלוצות בתחום השתלות שיניים. הרופאים אשר הצטרפו למרפאה במהלך השנים, ד"ר בני רצקין וד"ר אן סופי אטל חולקים עם ד"ר דהן את אותה פילוסופיה רפואית ואהבה למקצוע.

המרפאה הינה בעלת תשתיות טכנולוגיות מן המתקדמות ביותר בעולם (מיקרוסקופ קליני, מחשב רובודנט להתקנת שתלים עם ניווט בזמן אמת וחדר ניתוח המאושר על ידי משרד הבריאות לטיפול בסדציה ובהרדמה מלאה). השילוב של טכנולוגיה עילית (High tech) עם יחסי אנושי חם שמעניק הצוות בכל רמות התפקידים, ממקם את המרפאה כאחת המובילות בארץ בתחומה.

המצויינות לה אנו מחוייבים, מובילה את צוות הרופאים, לבצע את הטוב ביותר בתחום רפואת החניכיים, בכל השלבים ובכל הרמות. אנו מקפידים על מצוינות למען בריאות, אסתטיקה ואיכות חיים:

למען בריאות

מחלת החניכיים הינה מחלה דלקתית זיהומית, הפוגעת ברקמות התומכות בשן.
במחלה זו, מעורבים גורמים רבים נוספים (זיהומיים, תורשתיים ונרכשים), לכן גישתנו הטיפולית הכוללנית מציבה את המטופל במרכז ומאפשרת לנו לתת מענה מקיף למחלה – מעבר לטיפול הדנטלי המקומי הקונבנציונלי.

למען אסתטיקה

יופיו של החיוך אינו תלוי בצורה ובצבע השיניים בלבד, אלא, גם בנוכחותן של חניכיים בריאות והרמוניות. הדאגה לאסתטיקה מלווה אותנו במהלך כל הטיפולים המבוצעים במרפאה.

למען איכות חיים ורווחת המטופל

שאיפתו של המטופל להנות מחיוך אסתטי, כרוכה בדרך-כלל, בטיפול ארוך ומכביד שעלול להוות מכשול בדרך להצלחה. כדי לשפר את איכות חייו של המטופל, אנו מלווים, מעודדים ותומכים במהלך הטיפול. (קישורית) מרפאתנו מעמידה לרשות המטופל מגוון רב של פתרונות לקראת החוויה הטיפולית, בדרך הנוחה והנעימה ביותר.

לצד פעילות קלינית עשירה, המרפאה משמשת כמרכז הדרכה אישית לרופאי שיניים על ידי כתיבת מאמרים והוצאה לאור של עיתון MPC NEWS, קיום מפגשי מועדון לימודי (Moria Study Club), ולאחרונה נולד מרכז הכשרה לרופאים (Moria Training Center) להשתלמות בתחום רפואת החניכיים והשתלות. כך שהמרפאה משלבת עשייה רפואית קלינית והכשרה אקדמית.