גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

רופאים

ד"ר סופי אטל

פריודונטית

נולדתי בפריז, צרפת, למשפחה ציונית.אבי הגיע מאלג'יר ואמי מפריז כשהוריה הגיעו מפולין ורוסיה. גדלתי עם 3 אחים והתחנכתי בבית ספר יהודי במרכז פריז, בו בזמן שהתחלתי ללמוד קרוא וכתוב בצרפתית, התחלתי ללמוד עברית. סיימתי בגרות בגיל 17 ומייד התחלתי את לימודיי ברפואת שיניים בפריז. אותם סיימתי בהצטיינות בגיל 22 (בשנת 1993).עבדתי כרופאת שיניים כללית כ-4 שנים ולאחר מכן התמחתי ברפואת חניכיים באוניברסיטת פריז.התחתנתי עם בעלי שהוא גם רופא שיניים ויחד פתחנו מרפאת שיניים במרכז פריז בשנת 1998 עם פילוסופיה ברמה גבוהה ושירות למטופל.

רציתי להמשיך את הקריירה האוניברסיטאית על מנת שאוכל להתמיד ולהתקדם ברמה הגבוהה בתחום מחלות חניכיים. לכן, הגשתי בקשה וזכיתי בתחרות להתקבל לתפקיד מרצה באוניברסיטת פריז. עבדתי במרפאה הפרטית שלי ובמקביל לימדתי רפואת חניכיים לסטודנטים בשנים 4-6 ללימודיהם. שנים אלו אהובות עליי במיוחד, הן נתנו לי את הרצון העז לחיפוש מתמיד אחר מצויינות מקצועית.

לאורך כל השנים השתתפתי בכנסים רבים ברחבי העולם ופרסמתי כתבות בעיתונות המקומית והבינלאומיות. במקביל הרצאתי בתחום מחלות החניכיים.המרפאה והעבודה היו מוצלחים, אבל למרות זאת, הרגשתי שהעתיד לשלושת ילדיי לא בצרפת, אלא בישראל.למרות הקשיים הרבים מבחינות רבות (שפה ועזיבת המשפחה והחברים) מכרנו את המרפאה בפריז ועלינו לארץ בשנת 2007.לאחר 6 חודשים באולפן, התחלתי לעבוד ברפואת חניכיים והשתלות במרפאות שיניים כלליות ופרטיות.אני חברה בהסתדרות לרפואת השניים בישראל, באיגוד הישראלי לפריודוניטיה ואוסאואינטגרציה ובאיגוד הצרפתי לשתלים AF2i.

מלמדת בתכנית התמחות לאימפלנטולוגיה ואסתטיקה באוניברסיטת אברי (פריז XI) צרפת.מרבה להשתתף בקורסים והשתלמויות לשמירה על רמה מקצועית גבוהה.החל משנת 2011, עובדת במרפאת מומחים מוריה בחיפה. אני גאה לראות שגם בישראל ניתן להקים ולהגיע לרמה גבוהה ומצויינות של רפואה ושירות למטופל.

תחומי עניין:

משפחה – האפשרות לבחור את האיזון בין קרירה למשפחה משמעותית מאוד עבורי. בחרתי לעסוק כעצמאית וכך אני יכולה לחלק את זמני בין העבודה לילדיי. אני אוהבת את תפקידי כאמא ומשקיעה זמן רב בגידול הילדים וחווה איתם את חוויות הילדות שלהם. אני לוקחת חלק בחיי היומיום ומשתתפת בועד ההורים.

טבע – כבר בילדותי בצרפת אהבתי את הטבע ולטייל. כשהגעתי לישראל תחביב זה התגבר ואני נהנת לטייל בארץ היפה שלנו יחד עם משפחתי. אני אוהבת לטפל ולטפח את הגינה.
ספורט - מבחינתי ספורט מסייע לאיזון בין העבודה למשפחה. אני רוכבת פעם בשבוע ושוחה פעמיים, פעם לבד ופעם עם ביתי הבכורה.
מוזיקה - אני אוהבת להאזין ולנגן מוזיקה קלאסית. בילדותי למדתי 12 שנים פסנתר בבית הוריי. הפסנתר הזה עלה איתנו לישראל וכיום שתי בנותי מנגנות עליו.
אפיית עוגות – אפיית דברים מתוקים גורמת לשמחה ואושר ואני אוהבת להעניק זאת למשפחתי ולחבריי.
גישה לחיים חיוביים ושמחים היא זאת שמנחה אותי בחיי הפרטיים והמקצועיים.

ד"ר אטל חברה ב - הסתדרות רפואת השיניים בארץ.

חברה ב - איגוד הישראלי לפריודונטיה ואוסאואינטרציה.

חברה ב - (European Federation of PeriodontologyEFP)

חברה ב - (American Academy of PeriodontologyAAP)