גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
04-8343333

יישור שיניים שקוף (בלתי נראה) בשיטת אינויזליין (INVISALIGN)

יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין (Invisalign)

השיטה האולטימטיבית ליישור שיניים שקוף בלתי נראה

האם לאחרונה התעניינתם בטיפול אורתודונטי אשר יוכל לטפל בצפיפות שיניים, אשר מלווה אתכם שנים אך מפריע היום יותר מתמיד? האם שללתם את הטיפולים שהציעו לכם בעבר בעזרת "גשר" מכיוון ש"זה לא מתאים בגילי" או מכיוון ש"אני עובד מול קהל... איך זה ישפיע על העבודה שלי או על הדיבור שלי או בכלל על חיי החברתיים?" האם נאלצתם לוותר על "החלום לחיוך מושלם" מכוון שלא הציעו לכם פתרון אשר יוכל להשתלב מבלי לשבש את שיגרת חייכם?

ייתכן כי ישנו פיתרון שמתאים לכם וכי החלום לחיוך יפה בהישג יד ואפילו עם השפעה מינימלית  על שגרת חייכם – מדובר בשיטת טיפול אורתודונטי בלתי נראה בשם INVISALIGN.


שיטת אינויזליין - סמכים שקופים

לדוברי השפה האנגלית מבינכם, שם השיטה מורכב משתי מילים ALIGNMENT+INVISIBLE. המשמעות ברורה, אך עדיין עולות לא מעט שאלות :

איך זה עובד?
האם אני מתאים לשיטת הטיפול הזו?
האם מדובר בשיטה יעילה?
מהי רמה האי נוחות המורגשת?
האם זה משפיע על הדיבור שלי?
האם זה שווה את זה?

בחרנו להקדיש את השורות הבאות לטובת מענה על רוב השאלות הנפוצות:

טיפול בעזרת קשתיות שקופות - איך זה עובד?

מדובר בטיפול שמבוצע ע"י סדרת קשתיות (או סדים) העשויות מחומר תרמו פלסטי שקוף , אשר מפעילות לחץ על השיניים בנקודות מסויימות - אטאצ'מנטים - ומאפשרות הזזה הדרגתית עד ליישור מוחלט.

השיטה הטיפולית הזו כבר קיימת מעל 30 שנה ואפילו במקרים מסוימים, קיים יתרון מוחלט ל-INVISALIGN לעומת השיטות הקלאסיות. ולכן ניתן לראות ב-INVISALIGN שיטה יעילה המאפשרת השגת תוצאות ברמה אידאלית.

האם השיטה גורמת לאי נוחות ומשפיעה על הדיבור?

לרוב ישנה הסכמה בין המטופלים כי הלחץ מורגש ליומיים שלושה הראשונים כתוצאה מהמעבר לשימוש בסד חדש וכי האי נוחות הינה מינימלית בלבד. כמו כן, ההשפעה על הדיבור קלה ביותר וקיימת רק בשבועות הראשונים.

מה עוד כדאי לי לדעת?

ראשית, השיטה הזו דורשת הרכבת קשתיות ל-22 שעות יומיות והקפדה בהגיינה אורלית על מנת למנוע התפתחות של מוקדי עששת. שנית, לא ניתן להשאיר את הקשתיות בפה בעת שתיית משקה חם או בעת אכילה – ולכן חייבים להתרגל לשגרת חיים עם ארוחות מסודרות תוך הפחתה בצריכת משקאות כגון קפה או תה במהלך היום.

לסיכום, ברוב הסקרים שבדקו את הכדאיות מול מטופלים, קיימת הסכמה כי היתרונות עולים על החסרונות של השיטה. אז נותר לנו רק לבדוק האם תוכלו ליהנות מיישור שיניים שקוף בלתי נראה, בשיטת INVISALIGN.

לפרטים נוספים פנו אלינו בטלפון  04-8343333 או לחצו כאן, מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם.